Biuro rachunkowe 2i19 oferuje kompleksowe usługi księgowe oraz doradztwo podatkowe. Nasz obszar działania obejmuje pełną obsługę księgową, a także skuteczne działania z zakresu usług kadrowo-płacowych. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia w optymalizacji procesów biznesowych, możemy w pełni wesprzeć wiedzą i wieloletnią praktyką naszych klientów, którzy powierzają nam outsourcing księgowy. Wykwalifikowany personel stale podnoszący swoje kwalifikacje zapewnia wszystkim obsługiwanym firmom najwyższej jakości usługi księgowe. Poniżej przedstawiamy nasz obszar działania.

Usługi księgowe oferowane przez Biuro Rachunkowe 2i19

W ramach naszych usług zapewniamy prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów. Oferujemy profesjonalne wsparcie w zakresie bieżącej ewidencji operacji gospodarczych w księgach podatkowych oraz prowadzenia ewidencji środków trwałych. Sporządzamy rejestry VAT, opracowujemy rozliczenia roczne do urzędu skarbowego.

Dla firm, które prawnie zobligowane są do prowadzenia pełnej księgowości, oferujemy szeroki zakres usług od otwarcia ksiąg rachunkowych na dzień rozpoczęcia działalności gospodarczej, poprzez opracowanie zakładowego konta, aż po bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych. Dodatkowo naszym klientom zapewniamy sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych, a także przygotowanie podstawowych raportów księgowych.

W zakresie naszych usług znajduje się także prowadzenie rozliczeń z zakresu ryczałtu ewidencjonowanego. Nasz zespół specjalistów zadba o każdy element rozliczenia, począwszy od ewidencjonowania wartości przychodu dla poszczególnych stawek ryczałtowych, po sporządzenie rocznego zeznania PIT-28. Poprowadzimy wykaz środków trwałych, sprawdzimy dokumenty oraz dostarczymy niezbędne deklaracje do właściwego Urzędu Skarbowego.

Przedsiębiorstwa oraz firmy zatrudniające pracowników zobligowane są do prowadzenia rozliczeń kadrowo-płacowych. Biuro rachunkowe z Krakowa 2i19 zapewnia obsługę kadr i płac w pełnym wymaganym zakresie. Nasi pracownicy przygotują miesięczne listy płac, poprowadzą akta osobowe, sporządzą stosowne umowy o pracę oraz wiele innych. Dodatkowo oferujemy naszym klientom dostęp do platformy Saldeo Smart, która służy do elektronicznego przesyłania dokumentów do naszego biura rachunkowego. Współpraca z nami to oszczędność czasu i kosztów. Zleć outsourcing księgowy 2i19!

Obszar działania 2i19. Rozliczenia Podatkowe

Współpracujące z nami firmy wspieramy skrupulatnym oraz terminowym przygotowaniem rozliczeń podatkowych. W ramach rozliczenia rocznego podatku do Urzędu skarbowego oferujemy przygotowanie PIT dla firm i ich pracowników, rozliczenie ulg podatkowych oraz dochodów zagranicznych. Dla naszych klientów przygotowujemy także rozliczenia, zgłoszenia, wyrejestrowania oraz deklaracje do ZUS. Prowadzimy również w imieniu klienta komunikację z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, a w razie problemów zapewniamy wsparcie w rozwiązywaniu kwestii spornych.

Doradztwo podatkowe i sprawozdania finansowe

Jako biuro rachunkowe 2i19 oferujemy kompleksowe doradztwo podatkowe dla firm na każdym etapie ich działalności. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw na początku drogi, jak i tych zmagających się z trudnościami podatkowymi czy spornymi kwestiami z Urzędem Skarbowym.

Dzięki bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu wspieramy klientów w zakresie rozliczeń podatkowych, oferując m.in. doradztwo w sporach z organami podatkowymi, opinie na temat interpretacji zdarzeń gospodarczych, wsparcie w wyborze formy prawnej działalności oraz optymalizację podatkową. Pomagamy również w przygotowywaniu pism i deklaracji podatkowych, rozwiązywaniu problemów podatkowych oraz sprawdzaniu i weryfikacji dokumentacji finansowo-księgowej. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań najlepiej odpowiadających na potrzeby klientów, co potwierdzają liczne rekomendacje.