O nas – Biuro Rachunkowe 2i19

W imieniu swoim oraz Zespołu serdecznie witam Przedsiębiorców na stronie internetowej naszego biura. Ofertę stworzyliśmy pod kątem Państwa potrzeb – jest to pełen zakres usług księgowych opartych na wieloletniej praktyce, udoskonalaniu umiejętności, poszerzaniu wiedzy oraz bogatym doświadczeniu. Obsługujemy zarówno właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek osobowych i kapitałowych. 

Oferujemy współpracę w zakresie prowadzenia księgowości, prowadzenia kadr i płac, usług dodatkowych.
W zależności od potrzeb naszych klientów oferujemy obsługę całościową lub  w zakresie wybranych usług. Cennik i oferta skonstruowane są w taki sposób, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby przedsiębiorców.

Zdajemy sobie sprawę z różnic w oczekiwaniach właścicieli jednoosobowych firm, szefów kilkuosobowego zespołu i właścicieli dużych spółek – dlatego prezentujemy pakiety podstawowe i zaawansowane.

W obszarze księgowości proponujemy prowadzenie ksiąg handlowych i książki przychodów i rozchodów. Sporządzamy wszelkie obowiązkowe sprawozdania, prowadzimy ewidencję VAT, deklaracje do NBP, GUS, sporządzamy plany kont. W sprawach kadrowych zajmujemy się prowadzeniem listy płac, deklaracji ZUS, US, zeznań rocznych. Sprawujemy pieczę nad terminami szkoleń, umów, badań lekarskich.

Oprócz tego cały czas służymy naszym Klientom profesjonalną poradą, doradztwem w zakresie rozwoju biznesu i prowadzeniu negocjacji z kontrahentami. Pomagamy również w tworzeniu biznesplanów, umów kredytowych itp.

Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną obsługę w miłej atmosferze.  Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego zespołu specjalistów, który od lat świadczy usługi księgowe – zapraszamy do współpracy! 

Galeria Biura Rachunkowego 2i19

Ewelina Wójcik Biuro Rachunkowe 2i19

Ewelina Wójcik
Certyfikat Księgowy
Nr 48365/2010